Книжка "Психологія професіоналізму: як керувати своєю цінністю"
Книжка "Психологія професіоналізму: як керувати своєю цінністю"
60.00 $
Поділитись:
  • facebook
  • telegram
  • viber
Опис

Усвідомлюємо ми це чи ні, але професійна криза стала проблемою, яка торкнулася практично всіх людей із активною життєвою позицією. Змінилися умови, змінилися цілі, змінилися бажання та змінилися самі люди. Досягти нових цілей старими способами не виходить.

У своїй психотерапевтичній роботі я зіткнувся з тим, що практично в кожному кейсі торкаються проблеми професійної затребуваності, впевненості у своїх здібностях, самооцінки та самоповаги.

Потрібен був інструмент, за допомогою якого можна було б визначати, коли проблеми пов'язані з професійною діяльністю, а коли ні. Потрібна була класифікація складнощів, з якими стикаються люди у своїй роботі, технології їх діагностики та способи їх подолання. Цим інструментом стала психологія професіоналізму.

Для цієї книги я вибрав формат підручника не тільки тому, що це дозволяє суворо і послідовно викласти великий накопичений матеріал, але й тому, що я вважаю, що вміння бути професіоналом – це найважливіше вміння у сучасному світі, яким має опанувати будь-яка людина, яка збирається працювати довго, плідно і отримувати від своєї роботи і задоволення, і задоволення.

Головна цінність і водночас головний виклик для сучасної людини – це самому керувати своїм життям. Завдяки цій книзі ви зрозумієте, як це робити в одній з найважливіших її частин – у своїй професійній діяльності.

Книга видана лише у друкованій версії. Доставка по Україні Новою Поштою за рахунок отримувача, інші варіанти потрібно буде обговорювати окремо. Післяплатою книгу не надсилаю.

При оформленні замовлення в полі коментарі вкажіть, будь ласка, дані, потрібні для доставки: ім'я та прізвище, телефон, місто, номер відділення Нової пошти.

Для замовлення книги з інших країн напишіть мені у формі зворотного зв'язку, значок із питанням у правому нижньому кутку екрана.