Індивідуальна консультація
Індивідуальна консультація
150.00 $
Поділитись:
  • facebook
  • telegram
  • viber
Опис

Моя робота - допомагати вам керувати своєю цінністю, тобто ставати і бути ціннішою людиною і для себе, і для інших. Така робота завжди про те, щоб краще цінувати те, що вже є, і про те, щоб впевнено створювати нові цінності.

ФОРМАТ РОБОТИ: Я працюю лише індивідуально і конфіденційно. Тобто спілкуюся тільки з самим клієнтом: я не домовляюсь про сеанс із родичами та не обговорюю з ними ні фінансові, ні будь-які інші питання.

Я працюю тілки через ZOOM. Приймаю у вівторки, середи та четверги.

Сесії розпочинаються об 11.00, 12.30, 14.00 або 15.30 за Києвом.

Стандартний час сесії – 60 хвилин. Сесія починається у призначений час без запізнень. Якщо ви запізнилися, час сесії скорочується на час вашого запізнення. За згодою ми можемо закінчити раніше чи пізніше, в межах 15 хвилин, якщо робота, намічена на сеанс, завершена, або навпаки, її потрібно доробити.

Я рекомендую мати при собі зошит для записів та келих з водою. У приміщенні, в якому ви перебуватимете під час консультації, не повинно бути інших людей або тварин, приміщення має мати достатню звукоізоляцію, щоб нам з вами не заважали сторонні звуки, а ви б не побоювалися, що вас почує хтось крім мене.

ОПЛАТА:

Вартість однієї сесії – $150 або у гривнях за готівковим курсом. Я працюю за передоплатою. Оплата має бути здійснена протягом доби після бронювання часу. За відсутності оплати бронь на сесію автоматично скасовується. При скасуванні сесії передоплата не повертається.

УВАГА! Здійснюйте оплату сесії ТІЛЬКИ після того, як ми з вами домовимося про час сесії. Запис на сесію не автоматичний.

Для бронювання сесії напишіть мені через соціальні мережі (значки внизу сторінки) або в пошту, контакти внизу сторінки. У своєму повідомленні вкажіть, будь ласка, ваше ім'я, емейл, і дайте відповідь на два запитання:

- У чому вам потрібна моя допомога?

- Чому для допомоги у цьому питанні ви обрали саме мене?

Перенести сесію можна не пізніше ніж за три доби до сесії. Якщо ви переносите сесію пізніше ніж за три доби, цей час оплачується незалежно від причини. Вдруге перенести ту саму сесію вже не можна.